Fyzika

Milí žáci,

máte zde zveřejněny materiály k samostudiu na období 20. 5. – 3. 6. – pracovní listy  PL 1 – převody jednotek, PL 2 – křížovky. Dalším úkolem je vypracování referátu o Stephenu Hawkingovi (dodržujte pravidla pro psaní referátů!).

Pro jejich vypracování máte tyto možnosti:

  • pracovní list si vytiskněte a vypracujte, poté vyfoťte a úkol pošlete na e-mailovou adresu kasparkova.konzultace@seznam.cz,
  • příklady si přepište do sešitu a  vypracujte, poté vyfoťte a úkol pošlete na e-mailovou adresu kasparkova.konzultace@seznam.cz,
  • případně vypracujte odpovědi na papír a ten v eurofólii vhoďte do schránky školy (uveďte své jméno, předmět),
  • můžete si soubor uložit do počítače, vypracovat, uložit změny v souboru a ten poslat zpět na e-mailovou adresu kasparkova.konzultace@seznam.cz.

 

PAMATUJTE, ŽE NIC NENÍ ŠPATNĚ – I ŠPATNĚ VYPLNĚNÝ PRACOVNÍ LIST JE LEPŠÍ NEŽ ŽÁDNÝ. PROTO OČEKÁVÁM VAŠE VYPLNĚNÉ PRACOVNÍ LISTY, I SNAHA SE CENÍ.

V PŘÍPADĚ, ŽE PRACOVNÍ LISTY NEODEVZDÁTE (JEDNÍM Z VÝŠE UVEDENÝCH ZPŮSOBŮ), BUDU VAŠI DOMÁCÍ PRÁCI HODNOTIT ZNÁMKOU NEDOSTATEČNOU.

 

V případě, že potřebujete poradit, kontaktujte mě na emailové adrese kasparkova.konzultace@seznam.cz, případně na telefonu 724 074 197.

 

Správné řešení pracovních listů naleznete na stránkách své třídy dne 5. 6. 2020

Přeji vám hodně úspěchů ve studiu a zdraví do dalších dnů

Mgr. Helena Kašpárková

 

Soubory ke stažení