(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Balážová Marcela  (4.)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

4.
ČjaL
(30)

4.
M
(30)

4.
ČjaL
(30)

4.
Vl
(30)

4.
ČjaL
(30)

     

 
Ú
t

 

 

4.
ČjaL
(30)

4.
M
(30)

 

4.
Vv
(30)

4.
Vv
(30)

     

 
S
t

 

   

4.
M
(30)

4.
Vl
(30)

4.
Tv
(TV V)

4.
Tv
(TV V)

     

 
Č
t

 

   

4.
M
(30)

4.
(30)

4.
ČjaL
(30)

4.
ČaSP
(30)

     

 
P
á

 

 

4.
ČjaL
(30)

4.
M
(30)

4.
(30)

4.
ČjaL
(30)

4.
Hv
(30)

     

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Bočinská Ilona  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

 

9.
RJ
(9)

 

9.
D
(9)

         

 
S
t

 

 

9.
RJ
(9)

             

 
Č
t

 

 

9.
RJ
(9)

 

9.
D
(9)

         

 
P
á

 

                 

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Daněk Jiří  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

         

6. (Tv69) +
Tv
(TV V)

6. (Tv69) +
Tv
(TV V)

7. (Tv78) +
Tv
(TV V)

7. (Tv78) +
Tv
(TV V)

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

                 

 
Č
t

 

                 

 
P
á

 

                 

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Gogelová Gabriela  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

7.
D
(32)

6.
Aj
(21)

6.
D
(21)

7. (7b)
Aj
(37JU)

8. (8b)
Aj
(37JU)

     

 
Ú
t

 

 

6.
D
(21)

8. (8b)
Aj
(37JU)

7. (7a)
D
(15MU)

8. (8b)
D
(15MU)

7. (7b)
Aj
(37JU)

     

 
S
t

 

 

7. (7b)
D
(15MU)

9.
Aj
(9)

8. (8b)
Nj
(17)

 

7. (7b)
Aj
(37JU)

6.
Aj
(21)

   

 
Č
t

 

 

8. (8b)
Nj
(37JU)

8. (8b)
D
(15MU)

8. (8b)
Aj
(37JU)

6.
Aj
(21)

9.
Aj
(9)

     

 
P
á

 

 

8. (8b)
Nj
(17)

     

9.
Aj
(9)

     

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Hlavačková Eva  (5.)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

5.
ČjaL
(31)

5.
M
(31)

     

5.
ČjaL
(31)

   

 
Ú
t

 

 

5.
ČjaL
(31)

5.
M
(31)

5.
ČjaL
(31)

5.
M
(31)

 

5.
ČjaL
(31)

5.
Hv
(31)

 

 
S
t

 

 

3.
ČaSP
(4)

5.
M
(31)

5.
Tv
(TV M)

5.
Tv
(TV M)

 

5.
Vl
(31)

   

 
Č
t

 

     

5.
ČjaL
(31)

         

 
P
á

 

   

5.
M
(31)

5.
Vl
(31)

5.
ČjaL
(31)

       

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Hlavačková Veronika  (1.A)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

1.A
ČjaL
(8)

1.A
M
(8)

1.A
ČjaL
(8)

1.A
ČaJS
(8)

       

 
Ú
t

 

 

1.A
ČjaL
(8)

1.A
M
(8)

1.A
ČjaL
(8)

1.A
Hv
(8)

       

 
S
t

 

 

1.A
ČjaL
(8)

1.A
M
(8)

1.A
ČjaL
(8)

1.A (1AB) +
ČaSP
(8)

       

 
Č
t

 

 

1.A
ČjaL
(8)

1.A
M
(8)

1.A
Tv
(TV V)

1.A
Tv
(TV V)

       

 
P
á

 

 

1.A
ČjaL
(8)

1.A
M
(8)

1.A
ČaJS
(8)

1.A
Vv
(8)

       

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Javorská Ivana  (6.)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

6.
Hv
(21)

9.
VZ
(9)

7.
VZ
(32)

6.
EtiV
(21)

       

 
Ú
t

 

         

6.
Vv
(24DI)

 

7. (7h)
ČaSP
(24DI)

7. (7h)
ČaSP
(24DI)

 
S
t

 

 

5.
ČaSP
(31)

6.
ČaSP
(24DI)

8. (8a)
RJ
(37JU)

         

 
Č
t

 

 

8. (8a)
RJ
(17)

7.
Vv
(24DI)

7.
Vs
(24DI)

7.
EtV
(32)

 

6.
VZ
(21)

9.
Vv
(24DI)

9.
Vv
(24DI)

 
P
á

 

 

8. (8a)
RJ
(37JU)

6.
Vv
(24DI)

8. (8a)
Vv
(24DI)

6.
ČaSP
(24DI)

8. (8b)
Vv
(24DI)

     

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Kašpárková Helena  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

     

8. (8a)
M
(17)

9.
M
(9)

       

 
Ú
t

 

9.
CvM
(9)

 

9.
M
(9)

8. (8a)
M
(17)

         

 
S
t

 

 

8. (8a)
M
(17)

7. (7a)
Fy
(36FC)

9.
M
(9)

         

 
Č
t

 

 

7. (7a)
Fy
(36FC)

9.
M
(9)

 

8. (8a)
M
(15MU)

       

 
P
á

 

                 

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Kazimírová Ivana  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

   

7. (7a)
M
(32)

8. (8b)
M
(15MU)

5.
(31)

3.
ČaJS
(4)

 

5.
ICT
(15MU)

 

 
Ú
t

 

 

7. (7a)
M
(32)

7. (7a)
ICT
(15MU)

8. (8b)
M
(36FC)

7. (7b)
M
(32)

       

 
S
t

 

 

8. (8b)
M
(36FC)

 

3.
ČaJS
(4)

7. (7b)
M
(32)

 

7. (7a)
M
(32)

5.
(31)

 

 
Č
t

 

 

7. (7b)
M
(32)

   

8. (8b)
M
(17)

3.
ČaJS
(4)

     

 
P
á

 

 

7. (7a)
M
(32)

7. (7b)
M
(32)

6.
ICT
(15MU)

9.
ICT
(15MU)

7. (7b)
ICT
(15MU)

     

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Kubíková Kristýna  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

       

8. (8a)
VZ
(17)

   

8. (8d)
ČaSP
(17)

 

 
Ú
t

 

 

7. (7b)
Z
(36FC)

 

6.
Z
(21)

 

8. (8b)
Pr
(17)

 

8. (8b)
Přs
(17)

8. (8a)
Přs
(17)

 
S
t

 

       

8. (8a)
VO
(17)

6.
Z
(21)

 

8. (Chl)
ČaSP
(24DI)

 

 
Č
t

 

 

5.
Vv
(31)

5.
Vv
(31)

   

7. (7b)
Z
(32)

     

 
P
á

 

   

8. (8b)
VZ
(17)

9.
Z
(9)

8. (8b)
VO
(17)

       

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Možnarová Marika  (2.)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

2.
ČjaL
(22)

2.
M
(22)

2.
ČaJS
(22)

2.
ČjaL
(22)

       

 
Ú
t

 

 

2.
ČjaL
(22)

2.
M
(22)

2.
Tv
(TV V)

2.
Tv
(TV V)

2.
ČaSP
(22)

     

 
S
t

 

 

2.
ČjaL
(22)

2.
M
(22)

2.
ČaJS
(22)

2.
ČjaL
(22)

       

 
Č
t

 

 

2.
ČjaL
(22)

2.
M
(22)

2.
Vv
(22)

2.
Vv
(22)

2.
ČjaL
(22)

     

 
P
á

 

 

2.
ČjaL
(22)

2.
M
(22)

2.
ČaJS
(22)

2.
Hv
(22)

       

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Pinková Veronika  (1.B)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

1.B
ČjaL
(38)

1.B
M
(38)

1.B
ČjaL
(38)

1.B
ČaJS
(38)

       

 
Ú
t

 

 

1.B
ČjaL
(38)

1.B
M
(38)

1.B
ČjaL
(38)

1.B
Hv
(38)

       

 
S
t

 

 

1.B
ČjaL
(38)

1.B
M
(38)

1.B
ČjaL
(38)

         

 
Č
t

 

 

1.B
ČjaL
(38)

1.B
M
(38)

1.B
Tv
(TV M)

1.B
Tv
(TV M)

       

 
P
á

 

 

1.B
ČjaL
(38)

1.B
M
(38)

1.B
ČaJS
(38)

1.B
Vv
(38)

       

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Procházková Radmila  (7.)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

           

7.
Hv
(32)

7. (7d)
ČaSP
(32)

7. (7d)
ČaSP
(32)

 
Ú
t

 

   

6.
M
(21)

3.
Vv
(4)

7. (7a)
ČjaL
(37JU)

9.
Pr
(9)

 

8. (8a)
Pr
(15MU)

8. (8b)
Hv
(15MU)

 
S
t

 

   

8. (8b)
Z
(17)

6.
M
(21)

6.
Pr
(21)

7. (7a)
ČjaL
(32)

7. (7b)
Pr
(15MU)

   

 
Č
t

 

 

3.
Vv
(4)

6.
M
(21)

   

6.
Pr
(21)

8. (8a)
Hv
(17)

   

 
P
á

 

 

7. (7b)
Pr
(15MU)

7. (7a)
ČjaL
(15MU)

7. (7a)
ČjaL
(37JU)

 

6.
M
(21)

     

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Hlávka Nezhybová Adéla  (8.)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

8.
CvČj
(17)

8. (8a)
ČjaL
(17)

5.
Aj
(31)

7. (7a)
Z
(32)

8. (8a)
Aj
(17)

     

 
Ú
t

 

 

8. (8a)
ČjaL
(17)

8. (8a)
Aj
(17)

4. (4a)
Aj
(37JU)

8. (8a)
D
(17)

7. (7a)
Aj
(32)

     

 
S
t

 

 

4. (4a)
Aj
(37JU)

8. (8a)
Z
(15MU)

7. (7a)
Aj
(32)

7. (7a)
Z
(15MU)

8. (8a)
ČjaL
(17)

     

 
Č
t

 

 

4. (4a)
Aj
(15MU)

8. (8a)
D
(17)

8. (8a)
Aj
(17)

5.
Aj
(31)

8. (8a)
ČjaL
(17)

     

 
P
á

 

 

5.
Aj
(31)

     

7. (7a)
Aj
(32)

     

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Suchánková Zlata  (9.)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

9.
Hv
(9)

8. (8b)
ČjaL
(15MU)

9.
ČjaL
(9)

         

 
Ú
t

 

 

8. (8b)
ČjaL
(15MU)

7. (7b)
ČjaL
(32)

7. (7b)
ČjaL
(32)

9.
ČjaL
(9)

 

6.
ČjaL
(21)

9.
ČaSP
(9)

9.
VO
(9)

 
S
t

 

 

6.
ČjaL
(21)

7. (7b)
ČjaL
(32)

 

9.
ČjaL
(9)

8. (8b)
ČjaL
(15MU)

     

 
Č
t

 

 

6.
ČjaL
(21)

   

9.
ČjaL
(9)

8. (8b)
ČjaL
(37JU)

     

 
P
á

 

 

6.
ČjaL
(21)

9.
CvČj
(9)

7. (7b)
ČjaL
(32)

7.
VO
(32)

 

6.
VO
(21)

   

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Vlachopulu Michaela  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

   

7. (7b)
Fy
(36FC)

 

8. (8b)
Fy
(36FC)

6. (Tv96) +
Tv
(TV M)

6. (Tv96) +
Tv
(TV M)

   

 
Ú
t

 

       

6.
Fy
(36FC)

8. (8a)
Ch
(36FC)

 

7. (7d)
Tv
(TV V)

7. (7d)
Tv
(TV V)

 
S
t

 

 

7. (7a)
Pr
(32)

 

7. (7b)
Fy
(36FC)

8. (8b)
Ch
(36FC)

9.
Ch
(9)

 

8. (8d)
Tv
(TV V)

8. (8d)
Tv
(TV V)

 
Č
t

 

     

6.
Fy
(36FC)

 

7. (7a)
Pr
(15MU)

8. (8b)
Ch
(36FC)

   

 
P
á

 

 

9.
Fy
(9)

8. (8a)
Fy
(36FC)

8. (8b)
Fy
(36FC)

8. (8a)
Ch
(36FC)

8. (8a)
Fy
(36FC)

     

 

(od 1. 9. 2020)

Základní škola Přerov, Boženy Němcové 16  Schubertová Kateřina  (3.)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

3.
ČjaL
(4)

3.
M
(4)

3.
ČjaL
(4)

3.
Aj
(4)

       

 
Ú
t

 

 

3.
ČjaL
(4)

3.
M
(4)

4. (4b)
Aj
(30)

3.
Hv
(4)

3.
ČjaL
(4)

     

 
S
t

 

 

4. (4b)
Aj
(30)

3.
M
(4)

 

3.
Aj
(4)

3.
ČjaL
(4)

     

 
Č
t

 

 

4. (4b)
Aj
(30)

3.
M
(4)

3.
ČjaL
(4)

3.
ČjaL
(4)

       

 
P
á

 

 

3.
ČjaL
(4)

3.
M
(4)

3.
Aj
(4)

3.
Tv
(TV V)

3.
Tv
(TV V)

     

Zpracováno v systému Bakaláři