Zaměstnanci ZŠ Božice

  • Mgr. Jan Peterka  - ředitel školy
  • Předměty, které učitel vyučuje - Fyzika, Chemie, Přírodopis
  • …………………………………………………………………………………………….
  • PaeDr. Růžena Baráková – zástupce ředitele
  • Předměty, které učitel vyučuje : Anglický jazyk, Matematika
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. Lada Glacová - třídní učitel: I. A
  • Předměty, které učitel vyučuje: Český jazyk, Hudební výchova, Matematika, Pracovní činnosti, Prvouka, Tělesná výchova, Výtvarná výchova
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. Marie Hahnová
  • Předměty, které učitel vyučuje – Matematika
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. Tamara Juřicová - třídní učitel: IX. A
  • Předměty, které učitel vyučuje -  Cvičení z Českého jazyka, Český jazyk, Hudební výchova, Výtvarná výchova
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. Hana Klinerová
  • Předměty, které učitel vyučuje - Český jazyk, Občanská výchova, Rodinná výchova
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. Miriam Kočí - třídní učitel: II. B
  • Předměty, které učitel vyučuje - Český jazyk, Hudební výchova, Matematika, Pracovní činnosti, Prvouka, Tělesná výchova, Výtvarná výchova
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. Hana Koledová - třídní učitel: VIII. A
  • Předměty, které učitel vyučuje - Anglický jazyk, Český jazyk
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. Přemysl Kratochvíl - třídní učitel: V. A
  • Předměty, které učitel vyučuje - Fyzika, Pracovní činnosti, Přírodopis, Tělesná výchova, Vlastivěda
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. Petra Polínková - třídní učitel: VI. A, školní metodik prevence, výchovný poradce
  • Předměty, které učitel vyučuje - Německý jazyk, Občanská výchova, Pracovní činnosti, Rodinná výchova, Tělesná výchova
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Ing. Zuzana Ralenovská - třídní učitel: III. A
  • Předměty, které učitel vyučuje - Anglický jazyk, Český jazyk, Hudební výchova, Matematika, Prvouka, Výtvarná výchova
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. Dagmar Szabóová - třídní učitel: II. A
  • Předměty, které učitel vyučuje: Český jazyk, Hudební výchova, Matematika, Pracovní činnosti, Prvouka, Tělesná výchova, Výtvarná výchova
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. Lada Vaváková - Třídní učitel: IV. B
  • Předměty, které učitel vyučuje - Anglický jazyk, Český jazyk, Hudební výchova, Matematika, Přírodověda, Vlastivěda, Výtvarná výchova
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. Naděžda Vidová - třídní učitel: VII. A
  • Předměty, které učitel vyučuje - Dějepis, Německý jazyk, Rodinná výchova, Výtvarná výchova
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. Alena Vorlická - třídní učitel: IV. A
  • Předměty, které učitel vyučuje -
  • Český jazyk, Hudební výchova, Matematika, Pracovní činnosti, Přírodověda, Tělesná výchova, Vlastivěda, Výtvarná výchova
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. David Zejda - ICT koordinátor
  • Předměty, které učitel vyučuje - Anglický jazyk, Fyzika, Informatika, Konverzace v anglickém jazyce, Pracovní činnosti, Zeměpis
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Mgr. Ivana Žlabová
  • Předměty, které učitel vyučuje - Pracovní činnosti, Přírodověda, Tělesná výchova, Výtvarná výchova
  • ……………………………………………………………………………………………..
  • Jitka Nováková, Dis., BA (HONS) - vychovatelka (Školní družina 1)
  • ……………………………………………………………………………………..
  • Bc. Jitka Hanzlíková, Dis.- vychovatelka (Školní družina 2)
  • ………………………………………………………………………………………
  • Aneta Louštilová - vychovatelka (Školní družina 3)

  • ………………………………………………………………………………………
  •