S letním počasím se více vydáváme na výlety, ať už MHD nebo našimi mikrobusy. Navštívili jsme Modřanskou rokli, Dobříš a Dendrologickou zahradu v Průhonicích.
Tento měsíc nás čeká společná akce na zahradě školy - Zmrzlina pod lípou. Společně si zazpíváme s kytarou na piknikových dekách a ochutnáme zmrzliny.
Část žáků se také vypraví na ozdravný pobyt do Střelských Hoštic.