Červen

S letním počasím se více vydáváme na výlety, ať už MHD nebo našimi mikrobusy. Navštívili jsme Modřanskou rokli, Dobříš a Dendrologickou zahradu v Průhonicích. 

Tento měsíc nás čeká společná akce na zahradě školy - Zmrzlina pod lípou. Společně si zazpíváme s kytarou na piknikových dekách a ochutnáme zmrzliny.

Část žáků se také vypraví na ozdravný pobyt do Střelských Hoštic.