Recitační soutěž

V pátek 10. 2. proběhlo školní kolo recitační soutěže. Pro prvňáčky to byla první zkušenost se soutěží, ale popasovali se s ní na výbornou. Celé dvě hodiny jsme strávili poslechem krásných básní. Všichni posluchači byli zároveň porotci. Cenu diváků – posluchačů získala Karolína Daňková, Berenika Budínská a Julie Bilová. O tom, kdo postoupí do okrskového kola, už rozhodovala učitelská porota. V 0. kategori (1. třída)se na 3. místě umístil Alfred Mucha, na 2. místě Karolína Daňková a vítězem se stal František Kadula. V 1. kategorii (2. – 3. třída) se na 3. místě umístil Vincent Bil, na 2. místě Štěpán Koňařík a zvítězila Berenika Budínská. V nejstarší kategorii (4. – 5. ročník) si 3. místo vybojovala Saša Holbová, 2. místo Nora Hájková a vítězkou se stala Julie Bilová. Všem postupujícím přejeme hodně štěstí v dalším kole.